услуги

Собите се двоктеветни со прекресен поглед на Јонското море, на само 50 метри одалеченост од плажата. Смештајот содржи: паркинг клима уред фрижидер тостер опремена кујна со прибор купатило со WC сите соби имаат балкон со поглед на море тениска тераса бесплатен интернет (Wi-Fi) телевизор скара гардина со тревник

Read More »