соби

Собите се двоктеветни со прекресен поглед на Јонското море, на само 50 метри  одалеченост од плажата.   Смештајот содржи: паркинг клима уред фрижидер опремена кујна со прибор купатило со WC сите соби имаат балкон со поглед на море тениска тераса бесплатен интернет (Wi-Fi) телевизор скара  

Read More »