соби

Собите се двоктеветни со прекресен поглед на Јонското море, на само 50 метри  одалеченост од плажата.

 

Смештајот содржи:

  • паркинг
  • клима уред
  • фрижидер
  • опремена кујна со прибор
  • купатило со WC
  • сите соби имаат балкон со поглед на море
  • тениска тераса
  • бесплатен интернет (Wi-Fi)
  • телевизор
  • скара