услуги

Собите се двоктеветни со прекресен поглед на Јонското море, на само 50 метри одалеченост од плажата.

Смештајот содржи:

 • паркинг
 • клима уред
 • фрижидер
 • тостер
 • опремена кујна со прибор
 • купатило со WC
 • сите соби имаат балкон со поглед на море
 • тениска тераса
 • бесплатен интернет (Wi-Fi)
 • телевизор
 • скара
 • гардина со тревник